Jdi na obsah Jdi na menu
 


Derby je derby. Někteří byste se ale měli nad sebou zamyslet

5. 1. 2009

 

Obrazek

Tak emoce pomalu vychladly a je čas na někom povolaném, aby to zhodnotil. Vybral jsem sebe :-D. Hned ze začátku musím říct, že z některých fanoušků Vsetína je mi opravdu špatně. Na hokeji je není za celý rok vidět, pak přijedou na derby a chovají se jako rozumu zbavená hovada. Můžeme si říkat, že pořadatelé selhali (a to selhali, snad se poučí) a že nás Sochorek vyprovokoval, ale tohle je už moc. Hokej hrají hráči na ledě, fanoušci jsou v hledišti a tam by měli celý zápas setrvat.

 

Přitom to nezačalo vůbec špatně, tolik vsetínských fanoušků jsem snad ještě v hospodě neviděl. Tam byla výborná atmosféra a to jsem došel, jako jeden z posledních. I pochod na stadion byl v pořádku a žádné výtržnosti se neděly. Zápas měl taky velice dobrou úroveň, i když rozhodčí nás hrubě poškodil a minimálně bod nám ukradl. Tolik hrubých chyb a všechny v náš neprospěch jsem dlouho neviděl. Ale mně stačí asi zařvat na sudího, ty zas*aný zm*de nebo ho někam poslat, ale nemusím kvůli tomu lézt na led. I když se musím přiznat, že kdybych viděl Sochorka, tak se neudržím.

 

Já vím, že pořadatelé selhali, ale je to pro nás omluva? Možná v sobotu jsem si to ještě myslel, ale když se na to dívám s chladnou hlavou, tak to omluva není. Když už vlézt na led, tak třeba jen pozdravit naše hráče, ale to se může udělat i u autobusu, kde to taky někteří udělali. Jediné štěstí je, že to naši hráči neviděli.

 

Velkým zklamáním je pro mě chování Balsoje. Člověk, který na to nemá propozice, by se do žádných potyček pouštět neměl. Balsoj dokáže udělat skvělé fotky z výjezdu, ale taky se zapojí snad do každé potyčky. Já nevím, jestli si něco dokazuje a nebo to dělá ten alkohol, ale je to úplně zbytečné. Pak se nesmí divit, že mu někdo sebere šálu nebo ho hodí do křoví. Chlapče, zamysli se nad sebou. Tím samozřejmě nechci říct, aby se někteří jiní rvali, jen Balsoje znám a divím se mu. Boix je třeba horká hlava, ale za derby mu dávám jedničku, stejně tak i Flasarovi. 

 

Ale i z jiného soudku, bavil jsem se koučem a najednou mi řekne, tak co jak vám dopadl ten fotbal? Po sezóně si musíme zahrát proti vám. Takže výzvu samozřejmě přijmeme a budeme se těšit na porážku našich hokejek. Tak se mějte a nezlobte se, že sem to asi napsal jinak, než jste čekali. Jen ještě jedna poznámka, Bobři příště nám prodejte lístky jako normálním lidem, děkujeme. Vsetín forever. Jo, málem jsem zapomněl ty konfety, byly skvělé.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tak zlé to tam nebylo!

(Kolemdoucí, 9. 1. 2009 20:55)

Článek si trochu přehnal...na ledě pár žduchanců nic víc...rvačka vypaá jinak! Jinak super derby!

to zelí

(radek94, 7. 1. 2009 8:35)

Fajn souhlasím ,
Myslím že ty rozhodčí nám přidělí až na play of ,zeptám se RendyHradila který je z VM a píská extraligu zda je tam nějaký impuls od vedení nebo od klubu,
jinak ty ohlasy na nešem foru jsou přesně od kluků kteří byli na ledě a bránili naše hokejisty, nechte je vychladnout ,protože co je znám většina jezdila na VS na extraligu a na to se nedá zapomenout.Nejhorší jsou ti mladí kteří ty super zájezdy se VS při extralize nezažili a vlastně i mistrovské tytuly a teď nechápou ,že my o trochu starší je okřikujem když mají něco proti VS ukončil bych to snad jen tím že půlka fans ve VM má doma ve skříni stejně ještě dresy Vsetína -jak s dadákem ,se slovnaftem tak se znakem vs a můžu ti říct ,že by jsme rádi dresy oprášili a valili do VS na dobrý extraligový hokej .
čau všichni vsetiňáci a nebuďte tak nasraní vždyť ten pořádný hokej (z vlastních zkušeností) vím že teprve začne v play off.
PS-Vstupenky byl podraz uznávám,víš vedení VM je trochu ..... no nebudu ti to komentovat stačilo mi jak se chválili částkou 10 000 co dali Petrovi Šotkovi ,se kterým jsem toho odehrál hodně a pro VM jsme se snažili udělat první poslední . Jen tak pro zajimavost my co hrajeme ve Valu AHL tak jsme se naněj skládali a vybrali jsme něco kolem 20 000 Kč.
ani se nedivím Petrovi ,že raději přišel poděkovat nám než vedení VM hokeje .
Jak hrával za VM před 2 roky Vlach a Jaški tak by ti taky něco řekli no vlastně můžeš se zeptat 1/2 vašeho mančavtu který ještě loni oblíkali dres VM ,že tam někteří ve vedení hrají "nefér" a berou prachy kde se dá.

čau Radek

to radek94

(zelí, 7. 1. 2009 6:08)

Zdar, sleduji i diskuze, tak taky zareaguji.
1)Pyrotechnika a konfety byly naplánovány jako odplata za zamoření Lapače při 1. derby. Nicméně pyrotechnika se nám líbí a tak ji budeme používat i na jiných zápasech. Na rozdíl od Vašeho kotle na Vsetíně jsme ve Valu a vlastně i vždy jindy odpálili pyro až v druhé polovině poslední třetiny (to jen ve Valu) jinak až po skončení.
2) Rozhodčí derby zkazil, o tom není ani slovo proti. Myslím, že se shodneme, když napíšu, že na vzájemná utkání "velké čtyřky" (tj. Vsetín, Valmez,Hodonín, Přerov) by měli být nasazováni rozhodčí min. z I. NHL, což by tyto utkání nezkazilo, snad.
3)Psal jsem to p. Vávrovi a píši to i tobě. fanoušci Vsetína necítí žádnou nenávist vůči fanouškům Valmezu a jsou si vědomi, že jejich reakce byla nepřiměřená. Na našem fóru se ale stále objevují rozporuplné příspěvky od fanoušků Valmezu a věz, že právě tyto komentáře vytváří mezi kluby nesnášenlivost. Pakliže můžeš, rozšiř názor našich fans na odehranou situaci. A ještě něco, na Lapači na Vás nikdo nenaběhne. Mohli (jsme) to udělat ve Valmezu, ale neudělali. Proč? Necítíme žádnou nenávist k Valmezu jako fanouškům, ale k vedení za oškubání při předprodeji a k p. Sochorkovi, který už na Lapači není vítán!


Zelí

OK-souhlasím

(radek94, 6. 1. 2009 11:38)

No počkej , to se můžeme bavit do nekonečna o rozhodčích na ty nemám slov zase po zápase na VS kde jsme odehráli celou druhou třetinu ve 4 a ty 2 min za údajné zdržování hry? směšné- rozhodčí kteří jsou u vás kousek od kabiny hostu mají fouknout pří nástupu na chodbě do píšťalky , ptal jsem se kluků a nic nebylo a nehledě na to že došli před zápasem vsetíňáci že se bude hrát mezi hokej malí špunti ,že se trochu protáhne přestávka.Ve Valu ?jestli ses díval se čekalo i 3 min po vypršení odpočtu časomíry a nikdo se neohlížel na nějaké zdržování a tak jak si byl znechucen ty rozhodčím byl jsem i já u vás jinak ta atmosféra na VS pro mne i když jsem byl v opačném kotli -Super- ale vážně uvažuji jestli teď pojeme k vám všichni co jsme jeli protože spousta lidí má malé sebou a bojí se k vůli tomu co se stalo. No nic to jsou zase moje postřehy z a se vstupenkama se mi třeba na vsetíně nelíbi že jsem musel platit i za malé kluky (6 a 8 let) u nás zase děcka neplatí, a o první lize to je jasné i když se tlačí na město a bude se stadion rozšiřovat ale tady jde o to kdo to zacvaká a na jaký vrub to půjde.(myslím tím že oškubou jiné sportovní organizace na úkor hokeje)No nic tak jsme si oba řekli názory svých kotlů a na hokeji na III. derby čau.
Ps: raději bych viděl nějaký společný tranzparent VM a VS v kotli
Jo a důvod proč s těma mladýma jsem na špatné adrese?
čau měj se Radek

valaši kámoši

(sui, 6. 1. 2009 8:35)

Se zájmem jsem si přečet tvou reakci a mám jen pár poznámek. Ohledně konfet a pyra si nemůžeme nic vyčítat. Ohledně vstupenek, ja bych i uznal i předprodej, ale proč si kupovat lístek na zápas s Velmezem, to je diskriminace! Sochorek to nepřehnal trošku ale hodně. S tím sudím, to se na mě nezlob, ale to byl zářez. Ve všech klíčových okamžicích jsme byli poškozenou stranou my, i potom Sochorkovi byl vyloučen Mikeš na dvě minuty, po zápase chudák nevědel, za co, mluvil jsem s ním. Hráči si sice podali ruce, ale naštvaní byli jak čerti. U každeho bylo téma rozhovoru "pan" rozhodčí.

Jinak s tím, co jsme zničili s tím se musí souhlasit, ja myslím, že stánek za to, že jsme prohráli nemohl :). Jinak si myslím, že na první ligu nemáte, hlavně co se týká stadionu.

Jinak souhlas, ja na hokej chodim už taky hodně dlouho a nikdy jsem se nepopral, i když několikrat jsem byl napaden, ale ja su huba nevymácháná, a když na mě jdou, tak si nějakou poznámku neodpustím :)

Měj se a dík za postřehy.

Hecujme se, nebijme se!!!

(Chrt, 6. 1. 2009 0:05)

...Vse_&_ValMez

radek94: s těmi mladými jsi ale na špatné adrese!!!

Jinak pánové, pěkně jste se doplnili a mi nezbývá, než souhlasit.

valaši ,valaši prý zase budem kámoši?

(radek94, 5. 1. 2009 16:31)

Komentář k článku Zelího.
Jsem fanda Val Mezu ,hrával jsem tady hokej a rád se jdu na něj podívat a musím napsat pár mých názorů k tvému článku.Máš pravdu skoro ve všem co píšeš ,ale pár věcí bych vytknul.Máme malý stadion a lístky se sháněly špatně jak pro vás tak pro nás ,ber to tak ,že se tam víc lidí nevejde a já kdybych neměl pernamentku tak lístek taky nadostanu.Ale hlavně mě mrzí jak jstese chovali jako fanoušci protože více než půlka stadionu (a to ty lidi kolem hokeje znám) chodilo do vsetína fandit jak byla extraliga ,řvali jsme tam Vsetín a fandili co to jen šlo ,těď je situace jiná a fandím jako mezřičák svým ale nikdy bych neudělal to co jste předvedli u nás ,vždy jsem se zastával fanoušků Vsetína a vím že je tam spousta super lidí.
Nevím co mělo být to s těma konfetama ,ono je pravda, že jsme u vás házeli taky jak blázni ale vždy po našem golu.Dobrá beru to jako sranda odplatu.S tou dýmovnicí no nevím , naši mladí u vás zapálili malé světlice a sami jsme byli vystrašeni co to udělalo za dym ve Vsetíně a taky jsme to my starší mladým vytmavili ,to bych ještě taky pochopil ,že jste reágovali.cápu i to že vás sochor trochu vyprovokoval to by se taky od takového hokejisty nemělo stát, ale zanadávu zařvu na něj ale že bych se sním rval sory !!! No s tím rozhodčím když si prohlédnu video jak se hrálo u vás jak poškodil rozhodčí zase VM ? tak co jste čekali? i když hokejově - 1 trestné jste měli jet.Ale kurňa jsme snad oba tábory takoví kokoti aby jsme se pobili mezi sebou? a vaši fanoušci napadnou ještě i naše hráče na ledě?
Po pravdě byl jsem znechucen z chování některých vaších fandů tak se pak nedivte ,že jsem řval (i to co jsem nikdy neřval)-TÁHNĚTE DOM
ajak píšeš o tom že ještě že to neviděli vaši hokejisti - no asi tak -ještě že fakt zažili rozumu a jako férovi chlapi příjmuli porážku podali si ruce a šli do kabin.Bylo to pro vás určitě kruté možná bod by jstesi fakt zasloužili ale za chování vašich fanoušků? Nic a ještě bych vašemu kotli nechal zaplatit to co jste na tom stadioně zničili (myslím tím ty lavice co lžely pak na ledě.
Kluci sory ,fandím hokeji, šušká se že Val.Mez kdyby to vyhrál celkově a byl by postup do 1 L tak by to Vsetínu pustil a my jsme si tady říkali ve Valu proč né nám to tady stačí a stadion máme stejně malý . Tak prosímtě domluv tam těm vašim mladým rádoby fanouškům ,že valach valacha nebije a vždy drží s polu.
Mějte se všichni Vsetiňáci-přeju vám postup zpět do extraligy tam kde chceme vidět Vsetín všichni ,ale né za každou cenu , a hlavně opět ze skvělým publikem ať i my z Val mezu můžem zase jezdit k vám a fandit společně.
čau